NAVI - eko bio jedna radost

8.4.2009

NAVI - eko bio jedna radostSpolečnost NAVI team s.r.o., partnet AREA vivy pro projekt TRIOlogicky! NAVI se v oblasti eko/bio drogerie a biobavlny věnuje dovozu a distribuci kvalitních a šetrných prostředků do domácnosti, počínaje ekologickými produkty pro nejmenší děti, přes osobní hygienou, až po různé módní doplňky a dekorace.

Nabízí oděvy z certifikované 100% biobavlny pro děti a pro dospělé, které splňují přísné ekologické normy a obohacují náš trh o nejnovější trendy v oblasti bioproduktů.
    Snaží se také nabízet produkty, které jsou zapojeny do mezinárodní certifikace FAIRTRADE, která rozvíjí spolupráci se zeměmi třetího světa a snaží se tamním obyvatelům nabídnout lepší pracovní podmínky a následně spravedlivou odměnu. 

    V neposlední řadě vymýšlí a následně realizuje reklamní služby šité na míru, ať už se jedná o reklamní předměty z ekologicky šetrných materiálů, veškeré propagační materiály z recyklovaných materiálů nebo potisk biobavlněných trik pro reklamní účely.

   Pro AREA vivu má tento bio komerčně profilovaný partner efekt zejmémna při spolupráci na projektu Triologicky!, kde nám pomáhá se zajištěním věcných cen pro vítězné skupiny mladých zachránců životního prostředí.

NAVI team s.r.o. - ekodrogerie, biopotraviny, ekoslužby - jedna radost

Autor: Vojtěch Veselý   |   Sekce: PARTNEŘI   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

AREA viva - sdružení pro ekologii a zemědělství - Valeč č.p.7, 364 55, Czech republic