Publikace s dvoustranou o WWOOFu

28.2.2013

Publikace s dvoustranou o WWOOFuAnežka Novotná sestavila brožuru o dobrovolnictví různého druhu na různých místech Evropy. Zkontaktovali jsme ji se Zuzanou Kočišovou, která do publikace přispěla dvoustranou o svém WWOOFování ve Franciii. Experinece Europe! vydal NIDM a v elektronické verzi visí na webu.

Publikace Experience Europe přináší cca 15 svěděctví těch, kteří v zahraničí studovali, pracovali, cestovali, byli na stáži nebo jako dobrovolníci. On-line vezre visí na Eurodesku.

WWOOFerka Zuzana Kočišova se před časem ozvala s konkrétní nabídkou spolupráce: "uz od Augusta 2011 wwoofujem po Francuzsku. Som Slovenka, ktora do Prahy prisla pred 7 rokmi po ukonceni vysokej skoly, pracovala som 4 roky v medzinarodnej firme ako manazer uctovnych operacii a neskor v malej francuzskej firme na predaj strojov. Akosi sa poslednu dobu hladam a wwoofing, na ktory som narazila uplnou nahodou a neskutocne naplna. Paci sa mi samotna myslienka a sposob jeho realizovania. Pocas mojich navstev stretavam uzasnych ludi a hlavne, ucim sa nove veci."

Děkujeme Zuzaně i Anežce i

NIDM

, ostatním dobrovolníkům, jakož i těm, co se o ně starají.

Autor: Vojtěch Veselý   |   Sekce: WWOOF   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

AREA viva - sdružení pro ekologii a zemědělství - Valeč č.p.7, 364 55, Czech republic