WWOOF portál v novém hávu

8.12.2014

WWOOF portál v novém hávukterý je intuitivní, atraktivní, má krásnou zelenou podmalbu, víc se zaměřuje na grafickou část a dá se filtrovat. Dá se i platit členství a snad snáz, než dříve. Kartou a PayPalem, což je důležité zmínit. Kdekdo je stále přesvědčený, že WWOOFeři mají přístup ke všem informacím zdarma. Kdepak, je to nově EUR15/rok resp EUR 20/rok pro hostitelské farmáře.

Arvid a Jonas z Bl00m dali dohromady novou platformu pro komunikaci hostitelů s WWOOFery a vůbec sympatizanty sítě, která se zdá být největší aktivní environmentální na světě. Wow!
Poprvé jsme odložili ambici na speciálně vytvářený překlad stránek a formulářů do češtiny. Arvid na wwoof.cz nainstalovali Google překladač, což jsem otestoval, že bohatě stačí pro porozumění EN originálu v mnoha jazycích, které nabízí roletka pro jazykové mutace vpravo nahoře. Portál cílíme na spolehlivé, schopné, komunikativní a angažované uživatele, tedy průměrně na zaměstnané vysokoškoláky do 30ti let věku (takto dle rok starého kvantitativního průzkumu vypadá průměrný WWOOFer). Tací s naším prvním světovým jazykem potíž nemají.
Mouchy vychytáváme, ale je to nějaksnazží, než kdy dříve.
Teď nás čeká promo a v zimě na to máme víc času a měli bychom dát dohromady legalitu celého tohodle príma podniku.

Autor: Vojtěch Veselý   |   Sekce: WWOOF   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

AREA viva - sdružení pro ekologii a zemědělství - Valeč č.p.7, 364 55, Czech republic